KVALITA PRODUKTŮ

Desert Essence Organic nabízí vysoce kvalitní produkty s unikátním složením, s přírodními vůněmi, obsahující přírodní složky.

Kokos, maliny, červené hrozny, zelené jablko se zázvorem, levandule, lemon tea tree, grapefruit, citrusy, pistácie, mandle a další, a to v BIO kvalitě.

Pro citlivou pokožku nabízíme řadu produktů „NEUTRAL“, které obsahují např: BIO jojobový olej, BIO zelený čaj, BIO mořské řasy nebo BIO slunečnicový olej.

Žádné produkty Desert Essence Organics neobsahují parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl/ laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, žádné ropné složky.

Desert Essence používá na výrobu svých produktů BIO suroviny z celého světa a tak podporuje udržitelnost a ochranu životního prostředí.

Produkty Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky, jsou 100% vegan.

Produkty Desert Essence Organics přispívají ke zkvalitnění zdravého životního stylu všech, kteří vědí jak je důležité používat přírodní produkty a také chránit životní prostředí.

U každého produktu naleznete jeho podrobné složení.

CERTIFIKÁTY DESERT ESSENCE

Certifikát - NSF
NSF

Produkty Desert Essence Organics od roku 2009 splňují normy pro certifikaci NSF a musejí tak obsahovat kromě přírodního složení min. 70% složek v bio kvalitě.

Certifikát - USDA ORGANIC
USDA ORGANICS

USDA certifikáty se liší podle podílu bio složek od méně než 70% až po 100%. Certifikát USDA označující produkty Desert Essence zajišťuje 100% složek v bio kvalitě.

Certifikát - NATURAL PRODUCTS ASSOCIATION
NATURAL PRODUCTS ASSOCIATION

Pro získání certifikátu NPA musí produkty obsahovat min.95% přírodních složek, pouze 100% přírodní aromata a barviva, a obaly musejí být z biologicky rozložitelných nebo recyklovatelných materiálů

Certifikát - LEAPING BUNNY
LEAPING BUNNY

Mezinárodně uznávané logo se skákajícím zajícem (Leaping Bunny) poskytuje záruku, že produkty Desert Essence ani jednotlivé složky ve všech fázích výrobku nebyly testovány na zvířatech.