Kvalita produktů

Desert Essence Organic nabízí vysoce kvalitní produkty s unikátním složením, s přírodními vůněmi, obsahující přírodní složky jako: kokos, maliny, červené hrozny, zelené jablko se zázvorem, levandule, lemon tea tree, grapefruit, citrusy, pistácie, mandle a další, a to v BIO kvalitě.


Pro citlivou pokožku nabízíme řadu produktů „NEUTRAL“, které obsahují např: BIO jojobový olej, BIO zelený čaj, BIO mořské řasy nebo BIO slunečnicový olej.


Žádné produkty Desert Essence Organics neobsahují parabeny (umělé konzervanty), sodium-lauryl/ laureth sulfáty, ftaláty, umělá barviva, umělá aromata, silikony, EDTA, žádné ropné složky.


Desert Essence používá na výrobu svých produktů BIO suroviny z celého světa a tak podporuje udržitelnost a ochranu životního prostředí.


Produkty Desert Essence nebyly testovány na zvířatech, ani neobsahují živočišné složky, jsou 100% vegan.


Produkty Desert Essence Organics přispívají ke zkvalitnění zdravého životního stylu všech, kteří vědí jak je důležité používat přírodní produkty a také chránit životní prostředí.


U každého produktu naleznete jeho podrobné složení.


Certifikáty Desert Essence

NSF

NSF
Produkty Desert Essence Organics od roku 2009 splňují normy pro certifikaci NSF a musejí tak obsahovat kromě přírodního složení min. 70% složek v bio kvalitě.USDA ORGANICS

USDA ORGANICS
USDA certifikáty se liší podle podílu bio složek od méně než 70% až po 100%. Certifikát USDA označující produkty Desert Essence zajišťuje 100% složek v bio kvalitě.NATURAL PRODUCTS ASSOCIATION

NATURAL PRODUCTS ASSOCIATION
Pro získání certifikátu NPA:
- musí produkty obsahovat min.95% přírodních složek
- obaly musejí být z biologicky rozložitelných nebo recyklovatelných materiálů
- obsahovat pouze 100% přírodní aromata a barviva


LEAPING BUNNY

LEAPING BUNNY
Mezinárodně uznávané logo se skákajícím zajícem (Leaping Bunny) poskytuje záruku, že produkty Desert Essence ani jednotlivé složky ve všech fázích výrobku nebyly testovány na zvířatech.
Značku Desert Essence si můžete ověřit na těchto webových stránkách